terug naar-return menu

LINKJES:

Apeldoorn e.o.:
www.acec-gebouw.nl
www.apeldoorndirect.nl
www.apeldoorn.nl
www.apeldoorn-actueel.nl

www.apeldoornuitdekunst.nl
www.apeldoorn.startpagina.nl

www.coda-apeldoorn.nl
www.gigant.nl
RTV Apeldoorn - www.rtv-apeldoorn.nl
RTV Hattem - www.rtvhattem.nl
Dorpsvereniging Wenum Wiesel - www.wwnna.nl

Beeldhouw- en Schildercursussen:
Bleu et Vert, Auvergne, France- www.bleuetvert.com
Campo Altissimo, Azzano, Italia - www.campo-altissimo.com
Cursus beeldhouwen, Utrecht - www.uck.nl

Beeldhouwwinkels:
De Beeldhouwwinkel - www.beeldhouwwinkel.nl
D.A.S. - www.dirksartistsupplier.nl
De Hazelaar - www.hazelaar.nl
Arts & Crafts - www.artsandcrafts.nl
Colpaert, Belgium - www.colpaertonline.be

Beroepsvereniging Kunstenaars:
www.boknet.nl
www.bbknet.nl
www.nabk.nl
www.nkvb.nl

Bevriende BEELDHOUWERS/SCULPTORfriends:
Jack Jonas - www.facebook.com/jackjonas
Jooss, Guus - www.guusjooss.nl
Meurs, Gerrit van - www.bleuetvert.com
Neve, Marianne - www.vanderkrogt.net
Riele, Joop te - www.collectiegelderland.nl
Rooij, Gerard van - via wikipedia
Rosenzweig, Peter - www.peter-rosenzweig.de
Schuijren, Peter - www.peterschuijren.nl
Schwarz, Dieter - www.dieter-schwarz.com
Teesing, Caroline - www.carolineteesing.com

Bevriende FOTOGRAVEN/PHOTOGRAPHERfriends:
Cees de Wilde - www.gallerygoekseki.com

Bevriende SCHILDERS/PAINTERfriends:
Anderson, Jim - www.jimpanzee.co.uk/biog.php
Benoist, Sjoeke -www.sjoeke.exto.nl
Horne, Prudence - www.prudencehorne.com
Lot Kreeftenberg -  www.lotkreeftenberg.nl
Nederhand, Don - www.donnederhand.com
Ranko Skenderija - www.ateliersapeldoorn.nl
Werf, Ron van der - www.ronvanderwerf.com

Bevriende SCHRIJVERS/WRITERfriends:
Beckman, Madeleine - www.writedowntown.com

Bronsgieters:
Bronsgieterij Bogart - www.dirksartistsupplier.nl
Bronsgieterij Marius Bruggeman, Klarenbeek - www.kunstgieterij.nl

Diversen:
Accommodaties - www.accres.nl
Wilma de Graaf - www.yinyanginbalans.webklik.nl
MKB Nederland - www.mkb.nl
NVP - www.denvp.nl
RTV Gelderland - www.omroepgelderland.nl
Pleegzorg - www.pactum.org

Open Middagen Beeldentuin-Atelier in agenda van:
www.apeldoorndirect.nl
www.bezoekmijntuin.nl

www.dagtripdoen.nl/evenementen
www.eropuitineigenland.nl
www.kunstinzicht.nl
www.landelijkatelierweekend.nl
www.landidee.com
www.opentuinagenda.nl
www.startkunst.nl
www.tuinseizoen.com
www.tuinsites.nl
www.tuintelling.nl
www.uitjes.nl
www.uitidee.nl
www.vrijetijdkrant.nl
www.wroeten.nl  
www.workshops.uitzinnig.nl

Link met online beeldentuinen/galeries/kunstsites/databases:
www.apeldoornuitdekunst.nl
www.artsalonholland.nl
www.artist-info.com
B9 - Beeldhouwers www.b9.nl , Beeldhouwers Gelderland, Barb's Beeldentuin-Atelier
www.beeldhouwers.startpagina.be
www.etsy.com
www.exto.nl/barbarapijnappel met portfolio
www.galeries.nl via pagina kunstenaars
www.i-museum.nl/barbarapijnappel
www.kunstbus.nl
www.kunstenkunstenaar.nl
www.kunstgalerie-info.nl
www.kunstinzicht.nl en mijn portfolio hierop barbarapijnappel.kunstinzicht.nl
www.kunstwerkkopen.nl
www.pnoexpo.nl/barbarapijnappel, met kleine portfolio
PUUR Buitensculpturen, Tuinen van Appeltern, www.appeltern.nl
www.rkd.nl
www.startkunst.nl
www.thegallery.nl

workshops.startpagina.nl

INFO OVER:
Beelden in de openbare ruimte - www.vanderkrogt.net
Beeldrecht voor kunstenaars in Nederland www.pictoright.nl
Pictoright is aangesloten bij VOI©E, brancheorganisatie voor collectieve beheersorganisaties: www.voice-info.nl
Auteursrecht Cisac (wereldwijde federatie van auteursrechtenorganisaties) www.cisac.org
de Kunstenbond www.kunstenbond.nl
Kunstbeurs - www.huntenkunst.org
Kunstbeurzen - www.kunstbeurzen.nl
Kunstbeurzen en van alles over kunst - www.dekunstcollegas.nl
Kunst en Cultuur zoeker www.ckplus.nl
Kunst en Cultuur Publicaties - www.kunstbus.nl,

KUNST + CULTUUR APELDOORN:
www.acec-gebouw.nl
CODA museum - www.coda-apeldoorn.nl
Gigant Cultureel Centrum Apeldoorn - www.gigant.nl
Orpheus schouwburg - www.orpheus.nl
Paleis Het Loo - www.paleishetloo.nl

Kunstenaarsresidentie:
Fundašion Valparaiso - www.fundacionvalparaiso.com
Atelierverhuur + gastplek - www.SLAK.nl
Kunstenaarsresidenties Internationaal - www.resartis.org, www.transartists.nl

KUNSTROUTES regio Apeldoorn + Landelijke atelierdagen:
Kunstroute Apeldoorn - www.acec-gebouw.nl
Kunstroute Apeldoorn-Orden - www.pluspuntorden.nl
Kunstroute Apeldoorn-Ugchelen - www.kunstrouteugchelen.nl
Kunstfietsroute Vaassen - www.ku-va.nl
Kunstroute Noord Oost Veluwe -www.openatelierdagen.nl
Kunstroute Noord West Veluwe - www.kunstroute.nu
Landelijke Atelierdagen - www.landelijkatelierweekend.nl

Musea, Galeries en Expo gelegenheden:
Beeldentuin/Sculpturegarden Stichting Land en Beeld, Asperen - www.landenbeeld.nl
Gemeentehuis West Maas en Waal, Beneden Leeuwen - www.westmaasenwaal.nl
Galerie en Beeldentuin Artihove, Bergschenhoek - www.artihove.nl
Galerie Groeneveld, Enschede - www.galerie-groeneveld.com
Galerie Marziart, Hamburg, Deutschland - www.marziart.com
Museum Coda , Apeldoorn
Museum Thijnhof, Coevorden
Stadhuis Hattem - www.hattem.nl

Omgeving:
Park De Hoge Veluwe
www.dehogeveluwe.nl
Kroller Muller museum
www.kmm.nl
Paleis Het Loo www.paleishetloo.nl
Museum Coda Apeldoorn www.coda-apeldoorn.nl
Watermuseum www.watermuseum.nl
Museum voor Moderne Kunst Arnhem www.mmkarnhem.nl
Openluchtmuseum www.openluchtmuseum.nl
Kasteel Rosendael www.mooigelderland.nl
Het Aardhuis www.aardhuis.nl

OPENBAAR VERVOER:
Voor info over OV www.ov-chipkaart.nl.
Voor reisinfo openbaar vervoer zie www.ovreisinfo.nl of www.9292.nl

RESTAURANT WAARDERING:
Gault Millau - www.gaultmillau.com
Lekker - www.lekker.nl
Michelin Sterren bekendmaking - www.dinnersite.nl, www.kies.com/netwijzer.rests.htm - www.michelin.com

RESTAURANT organisaties:
Alliance Restaurants, Nederland + België - www.alliance.nl
Michelin restaurants Nederland - www.viamichelin.nl
Vereniging der Meester-Koks van Belgie

Info over wanneer staat in mijn CV pagina

Amarone, Rotterdam - www.restaurantamarone.nl
Het Amsterdammertje, Loenen aan de Vecht - www.restaurantamsterdammertje.nl
L'Atelier, Gulpen - www.restaurantatelier.nl
Mangerie De Kersentuin/Bilderberg Garden Hotel, Amsterdam- www.gardenhotel.nl
Het Arsenaal, Naarden - www.paulfagel.nl
Avant Garde-Van Groeninge, Eindhoven - www.restaurantavantgarde.nl
La Becasse, Aken, Deutschland - www.labecasse.de
Biggo/Het Kasteel van Rhoon, Rhoon - www.hetkasteelvanrhoon.nl
Brienen a/d Maas, Well - www.renebrienen.nl
De Burgemeester, Linschoten - www.deburgemeester.nl
Cheval Blanc, Heemstede - www.cheval-blanc.nl
Concordia, Remscheid, Deutschland- www.restaurant-concordia.de
In D'en Dillegaard, Nuth (L) - www.dillegaard.nl
De Fuik, Aalst - www.defuik.nl
't Ganzenest, Rijswijk - www.ganzenest.nl
De Gieser Wildeman, Noordeloos - www.degieserwildeman.nl
De Heeren van Harinxma Bilderberg Landgoed Lauswolt - www.deheerenvanharinxma.nl
Hermitage/Het Wapen van Rijsoord, Rijsoord - www.restaurant-hermitage.nl
De Hoefslag, Bosch en Duin - www.hoefslag.nl
Hunting Lodge, Rozendaal - www.thehunting.nl
Imko Binnerts in hotel Grand Winston, Rijswijk - www.grandwinston.nl
Imko's Puur Zee in Hotel Villa de Klughte, Wijk aan Zee - www.puurzee.nl
Kaagjesland, Reeuwijk - www.kaagjesland.nl
Karpendonkse Hoeve, Eindhoven - www.karpendonksehoeve.nl
Kasteel Heemstede, Houten - www.restaurant-kasteelheemstede.nl
De Keuken van Waarde, Wassenaar - www.dekeukenvanwaarde.nl
Het Koetshuis, Bennekom - www.koetshuis.nl
Het Koetshuis Schuttersveld, Enschede - www.koetshuisschuttersveld.nl
Koriander, Drachten - www.restaurantkoriander.nl
De Kromme Dissel, Heelsum - www.hotelkleinzwitserland.nl
De Kromme Watergang, Hoofdplaat - www.krommewatergang.nl
Rsb. Lai Sin, Driebergen - www.alliance.nl
Landgoed Wolfslaar, Breda - www.wolfslaar.com

De Leest, Vaassen - www.restaurantdeleest.nl
De Lindehof, Nuenen - www.restaurant-delindehof.nl
De Lindenhof, Giethoorn - www.restaurantdelindenhof.nl
Het Lisser Spijshuis, Lisse - www.spijshuis.nl
De Librije, Zwolle - www.librije.com
Mario Uva, Neck - www.restaurantmario.nl
Marc Smeets/Hotel Corona, Den Haag - www.marcsmeets.nl
Le Marron, Malden - www.restaurantlemarron.nl
Molen De Jonge Dikkert, Amstelveen - www.jongedikkert.nl
De Nederlanden/Hotel Sandton - www.nederlanden.nl
Niven - www.restaurantniven.nl
't Nonnetje, Harderwijk - www.hetnonnetje.nl
L'Oasis de la Dique, Hoorn - www.loasis.nl
One, Roermond - www.restaurantone.nl
Oud Sluis, Sluis - www.oudsluis.nl van www.sergioherman.com
De Roggebot, Ermelo
Sense, s'Hertogenbosch - www.restaurantsense.nl
De Stenen Tafel, Borculo - www.destenentafel.nl
't Veerhuis, Wolphaartsdijk - www.veerhuis.net
De Vergulde Wagen, Heemskerk - www.verguldewagen.nl
De Vlindertuin, Zuidlaren - www.restaurant-devlindertuin.nl
Wollerich, Sint Oedenrode - www.wollerich.nl
Zin, Oud-Loosdrecht - www.restaurantzin.nl

SOCIAL MEDIA:
www.instagram.com/barbarapijnappel
www.facebook.com en Like Barb's Beeldentuin op https://www.facebook.com/Barbs-Beeldentuin-Atelier-261706787298842/?pnref=lhc
www.linkedin.nl
www.twitter.com
www.pinterest.com

Steen Info:
www.geologievannederland.nl
www.huishoutsteen.wordpress.com/
www.kijkeensomlaag.nl
www.natuursteensector.nl
www.natuursteen.nl
www.wikipedia.org
www.zwerfsteenweb.nl

Vermelding van info-beelden-beeldentuin-workshops-cursus op:
www.aanbodpagina.nl
www.adverteergratis.nl
www.creatief.openstart.nl
www.cursussen.openstart.nl
www.kijkopoostnederland.nl
www.landidee.com
www.marktplaats.nl
www.nederlandinbedrijf.nl
www.nos.nl - Beeld van Beatrix
www.persbericht.nu
www.places.nl
www.pnoexpo.nl/barbarapijnappel
www.rkd.nl
www.startkunst.nl
www.speurders.nl
www.telefoonboek.nl
www.telefoongids.nl
www.uitidee.nl
www.uitjes.nl
www.vrijetijdkrant.nl
www.workshops.startpagina.nl.
www.tuinseizoen.com
www.tweedehands.net
www.workshops.uitzinnig.nl

VERVOER/WEGEN:
Voor file info www.anwb.nl/verkeer
Voor info onderhoud aan de weg www.anwb.nl/verkeer en/of www.vanAnaarBeter.nl

Weer:
www.buienradar.nl
www.weeronline.nl

Website Bouwen Info:
Teller gratis - www.iStats.nl
Website bouwen info - www.leejoo.nl
Website hosting - www.tele2.nl , www.interNL.net
Website promoten - www.promoot-je-site.nl , www.jewebsitepromoten.nl

Website gemaakt door mij:
www.barbsgallery.com

Zoekmachines:
Bing
www.thegallery.nl
Google Afbeeldingen
Google
www.Kunstkanaal.net - Veiling
Startpage.com  
Yahoo

terug naar-return to index